Právní zastoupení

Zajišťuje Hála & Kopecký

Soňa Mrázová

Vášnivá fanynka velkých (zejména offroadových) aut, milovnice dobrého vína a veškerého zvířectva.
Začala jako holka z Moravy na stavební fakultě ČVUT, brzy však pochopila, že její vášeň je filmová a reklamní tvorba, a odešla do produkční agentury. Našla se v audiovizuálních kampaních od kratičkých spotů po velké reklamy. Kreativní střihačka a všehoschopná produkční, kterou už nějaký ten pátek baví i práce s novináři. Soňa je velký srdcař. V našem týmu našla práci, která ji motivuje a neustále žene dopředu.

M: +420 608 725 534    E: sona@bokem.cz

×
×

Viola Procházková

Kariéru svázanou s písmenky jí předpovídaly už učitelky na základní škole. Začínala v lifestylových médiích od píky jako korektorka, brzy se posunula k psaní vlastních článků, k pozici editorky a nakonec i k šéfredaktorskému křeslu. Překlady a copywriting s tím šly ruku v ruce zcela přirozeně. Rukama jí prošly tisíce článků a textů, ať už při tvorbě tištěných i webových magazínů, nebo při práci pro značky jako The North Face, Icebreaker, Volvo, Marionnaud či K2. Ve světě písmenek ji máloco dokáže překvapit. Volný čas nejradši tráví s rodinou a kočkami, relax pak hledá za volantem nebo na zahradě.

M: +420603 455 949‬    E: viola@bokem.cz

×
×

Karolína Jarošová

Pro Káju je on-line svět každodenním chlebem. Content plány, copywriting, reklamy, stories a marketingové strategie jí rozhodně nejsou cizí. Obsáhle mluví o sociálních sítích, na všechno má tabulky a když něco nemůže najít na sdíleném disku, je doopravdy zle. Je to vystudovaná veterinářka a holka z gastra, takže největší láskou jsou pro ni její dva pejsci Jack Russell (které vám moc ráda ukáže) a navštěvování restaurací po celém světě. Zbytek času tráví s rodinou, přáteli nebo tancováním.

M: +420731 498 867‬    E: karolina@bokem.cz

×
×

Zita Lara

Během své dosavadní pracovní kariéry Zita procestovala nespočet zemí, řadu kultur a několik oborů. Všestrannost je její druhé jméno. Má zkušenosti s projektovým managementem i řízením malých týmů, v komunikaci zásadně podporuje nenásilnou dohodu a společné hledání cesty k výsledku příjemnému pro obě strany. S marketingem a PR se seznámila i z druhé strany v roli klienta, své zkušenosti pak využila jako ředitelka marketingu na soukromé americké vysoké škole. Zitinou vášní je cestování, takže ji můžete potkat i v roli průvodkyně třeba na Slovensku, Slovinsku nebo Švýcarsku. Speciální místo v jejím srdci zaujímá Finsko, kde prožila řadu let, a kromě angličtiny skvěle ovládá právě finštinu. Je znalkyní i milovnicí dobrého vína a nikdy neztrácí optimismus a dobrou náladu.

M: +420 774 300 902    E: zita@bokem.cz

×
×

Kateřina Kubíčková

Odbornice na lifestyle, nadšená snowboarďačka a jezdkyně v jedné osobě.
Ve světě PR se pohybuje od roku 2000, kdy nastoupila do agentury Best Communication Group. Od té doby sbírala zkušenosti v dalších agenturách i na volné noze ve spolupráci s těmi nejnáročnějšími klienty, jako je například Gillette, Lancôme, Toni&Guy nebo Pietro Filipi. Její parketou je fashion, design, beauty a lifestyle. Slávu svých klientů šíří v lifestylových časopisech, na webech, blozích i sociálních sítích.

M: +420 603 968 083    E: katerina@bokem.cz

×
×

Jan Růžička

V médiích se pohybuje od roku 2009, sociálním sítím se pak profesionálně věnuje od roku 2011. Od té doby je přímo fascinován jejich vývojem, psal o nich i přednášel. Ruku v ruce s tím šlo editováni a copywriting, a kvalitní text mu tak zaručeně udělá radost. Když se zrovna nezabývá písmenky, bere do ruky foťák či Photoshop. Kreativní energii pak čerpá z umění či v přírodě v sedle horského kola.

M: +420603323378    E: honza@bokem.cz

×
×

Magdalena Dobruská

Milovnice extrémních sportů i extrémního umění, posedlá PR, všechno, co dělá, je pro ni výzva.
V letech 2005-2006 pracovala v Londýně jako PR & Marketing Co-ordinator ve společnosti MDA Consulting Ltd. Po návratu pracovala pro agentury MMD, Sara Events a Phoenix Communication, kde se zaměřovala především na firmy z oblasti informačních technologií, developmentu a designu.
Mezi jejími klienty byly například společnosti Isover, Lenovo, OKI, Philips, Resort Living, SONY, XT-Card, Panasonic.

M: +420 604 267 192    E: magdalena@bokem.cz

×
×
agentura bokem s.r.o.
Varhulíkové 24, 170 00, Praha 7
+420 604 267 192
info@bokem.cz