Grafický design

Ve spojení s grafickým studiem jsme schopni zajistit vytvoření kompletní vizuální podoby společnosti, jednotlivých brandů či produktů. Navrhneme webové stránky, prezentace a veškeré tištěné materiály.

Foto a TV produkce

Zajistíme tým profesionálů od fotografa či kameramana až po střih do všech běžných formátů. Produkujeme natáčení komerčních videí v televizní kvalitě.

Event management

Zajišťujeme kompletní servis při pořádání společenských akcí a tiskových konferencí.

Společenská odpovědnost firem (CSR)

Corporate social responsibility je nástroj, který má potenciál významně přispět nejen ke zlepšení vnitřní firemní kultury. Danou společnost může učinit atraktivnější i z vnějšku - pro veřejnost a obchodní partnery. Poradíme Vám jak!

Mediální trénink

Poskytujeme poradenství ohledně správné komunikace s médii. Cílem je naučit klienta prezentovat sebe či společnost, kterou zastupuje, profesionálně a na vysoké úrovni. Součástí tréninku může být příprava na vystupování před kamerou v autentických podmínkách televizního studia.

Krizová komunikace

Zajišťujeme komunikaci s médii v době krizových situací či neobvyklých a neočekávaných událostí, které vyžadují okamžitou reakci směrem k zákazníkům či médiím.

Interní komunikace

Poskytujeme poradenství v oblasti interní firemní komunikace, jejímž cílem je usnadnit a zefektivnit komunikaci mezi zaměstnanci.

Korporátní komunikace

Poskytujeme poradenství v oblasti prezentace firmy směrem k veřejnosti (včetně její vizuální stránky). Cílem správně vedené korporátní komunikace je zároveň zvyšovat povědomí veřejnosti o značce.

Produktová komunikace

Poskytujeme komplexní poradenství v oblasti propagace produktů – od PR, přes marketing až po vizuální stránku.

Mediální analýzy

Zpracujeme monitoring médií i ucelenou mediální analýzu. Ta poskytne důležité informace o mediálním obrazu klienta a umožní tak efektivnější rozhodování v oblasti strategického plánování.

Media relations

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti komunikace s médii. Vytváříme a distribuujeme tiskové zprávy, zprostředkováváme rozhovory a podporujeme celkovou vizibilitu klienta a jeho práce v médiích.

Stategické poradenství

Vypracujeme PR či marketingovou strategii v rámci finanční i časové náročnosti a nároků klienta.

agentura bokem s.r.o.
Varhulíkové 24, 170 00, Praha 7
+420 604 267 192
info@bokem.cz